WtKwi14

epiLED, a Covid-19

Szanowni Państwo,

Obecne czasy przynoszą wiele zmian w świecie targów i reklamy, które warto śledzić i reagować na czas. Mamy nadzieję, że wszystko u Państwa w porządku i niebawem sytuacja wróci do normy. Od samego początku pojawienia się epidemii korona wirusa Covid-19 monitorujemy sytuację na rynku krajowym jak i zagranicznym. Dzięki wprowadzanym usprawnieniom staramy się pracować na najwyższych obrotach, by po zażegnanym kryzysie móc uczestniczyć na nowo w rozwoju rynku reklamowego w Polsce jak i Europie.

Nasz odział pracuje nieprzerwanie codziennie realizując zamówienia i wysyłki. Chcemy Państwa poinformować, że możecie być spokojni o stany magazynowe – te są na bezpiecznych poziomach i na bieżąco uzupełniamy je nowymi dostawami.

Ponadto w obecnym czasie staramy się rozbudowywać nowe technologie i tworzyć nowe produkty. Będziemy również publikować specjalistyczne artykuły, które dostarczą dużo ciekawych i przydatnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i do zadawania pytań. Jest to dobry czas, by móc dopracować sprawy, na które nie było wystarczająco czasu w codziennym natłoku obowiązków.

Pozdrawiamy,
Zespół epiLED

Początek strony