Firma epiLED powstała w Stanach Zjednoczonych w wyniku zapotrzebowania na wysoce specjalizowane elementy optoelektroniczne. Uznanie klientów zyskaliśmy poprzez pracę inżynieryjną, duże możliwości produkcyjne oraz szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku. Nazwa firmy pochodzi od złożenia słów epitaksjalny oraz LED, które najlepiej charakteryzują zakres kompetencji.

Swoje miejsce w historii wyznaczyliśmy poprzez współpracę przy opracowaniu oksypulsometrów firm Nonin i Masimo, które są najchętniej zamawianym przez szpitale rozwiązaniem. Idąc za ciosem największy nacisk położyliśmy na komponenty i półprodukty z przeznaczeniem dla branży medycznej.

Niezależnie czy jest to komponent do automatyzacji procesów przemysłowych czy też oświetlenie dekoracyjne nasi klienci wiedzą, że otrzymują produkt najwyższej jakości. To nas motywuje.

Od momentu powstania projektujemy, produkujemy i wdrażamy nowoczesne urządzenia optoelektroniczne. Wraz z upływem czasu decydujemy się na coraz dalej idące inwestycje w infrastrukturę. Dzięki takim inwestycjom możemy zaproponować popularne produkty optoelektroniczne w najkorzystniejszych na rynku cenach.

Początek strony